Betgram SMS İptali

betgram giris - Betgram SMS İptaliBahis şirketi üyelerine indirim, bonus bilgileri veriyor. Peki, Betgram SMS iptali nasıl olur? Şirketin size  mesaj göndermesini istemiyor musunuz?

Çoğu zaman avantajlı olmanızı sağlayacak olan SMS’lerin dilerseniz iptal edilmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için Betgram SMS iptali adı altında sunulan bilgilere göre hareket edin. Sürekli olarak SMS alıyor olmanız durumunda, bunun için önlem alarak bilgi almamayı sağlayabilirsiniz. Peki, bu işlem nasıl yapılacak?

Betgram SMS İptali Nasıl Olur?

Telefonunuza SMS mi geliyor? Bunun için mail üzerinden, SMS’leri iptal etmek için mesajların sonunda bulunan cevap numarasından bilgi verebilirsiniz. SMS’leri iptal etmek istiyorsanız… diye başlayan bir seçenek olması durumunda, direkt olarak o seçenekte sunulan öneriye göre hareket etmeniz son derece avantajlı olacaktır.

Canlı Destek;

SMS iptalinin herhangi bir şekilde telefon üzerinden iptal edilemiyor olması durumunda, canlı destek tarafından işlem yapılmasının sağlayabilirsiniz. Bunun için iletişime geçerek, güncel – indirim – bonus gibi durumlarda SMS almak istemediğinizi bildirmeniz yeterli olacaktır. Sizin için sunulan canlı destek, aralıksız bir şekilde hizmet veriyor. Dilerseniz direkt olarak hizmet almak için iletişime geçerek, Betgram SMS iptal işlemi gerçekleşmesi adına talebinizi sunabilirsiniz.

SMS iptal onayı;

Almak istemediğiniz bilgilendirme mesajları için iptal talebinizi sundunuz. Ardından yeniden bir onay gerekebilir. Bunun için direkt olarak iptal işleminin olması da sağlanmış olur. Detaylı bilgi alabilirsiniz.

betgram anasayfa 300x152 - Betgram SMS İptali

Betgram SMS’leri Nedir?

İptal etmeden önce SMS’leri inceleyebilirsiniz. Sizin için son derece önemli olabilir. Bakıldığında zaman zaman üyelere hediye paralar veriliyor. SMS ile bunun bilgilendirmesi yapıldığından, son derece avantajlı olacağınız bilgilendirme mesajlarının tarafınıza ulaşması sağlanıyor. Bunun için eğer talebiniz bilgilendirme mesajlarından uzak durmak olacak ise direkt olarak SMS iptalinin gerçekleşmesi sağlanacaktır.

Yeniden SMS alma;

Eğer iptal işleminin ardından bir süre sonra bilgilendirme mesajlarının yeniden alınmasını istiyorsanız, aktif etmek için Betgram canlı destek ile bağlantı kurabilirsiniz. Kurmuş olduğunuz bağlantı, kısa süre içinde telefon numaranız üzerinden SMS’lerin aktif olmasını sağlayacaktır. Güvenli bir şekilde hizmet sunuluyor olduğundan, sunulan hediye paraları değerlendirip yatırımlarınızı kolayca katlayabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın